Recent Posts

Legújabb :
Legutóbbi Bejegyzések
View As:
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: évadkritika. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: évadkritika. Összes bejegyzés megjelenítése

Reign: ajánló az első évadhoz


Amikor először hallottam a Reign-ről, tudtam, vagy legalábbis éreztem/reméltem, hogy ez nekem tetszeni fog, hisz CW-sorozat, annyira nem lőhetnek mellé. A sorozat Stuart Mária (1500-as évek közepe), a skótok királynőjének felemelkedését követi nyomon, akkor, amikor 16 évesen a francia udvarba érkezik, hogy hozzámenjen az ottani trónörököshöz, Francishoz. A történet érdekében pár, történelmileg nem létező személy is jelen van, ilyen például Bash, Francis féltestvére, akivel az elején egy szerelmi háromszög alakul ki. A tovább mögött apróbb spoilerekkel folytatom.
Rate it :

Faking It: Az első évadról

A Faking It első részét még a premier után néztem meg, az annyira nem jött be, de bűn rossz sem volt, szóval csak megjegyeztem, hogy majd, valamikor folytatom. A nyolc részes első évaddal már hónapok óta szemezek, és azt hiszem, a végső löket, ami kellett az elkezdéshez az a Teen Choice Awardson nyert díjuk a legjobb új sorozat kategóriában, nem gondoltam volna, hogy ilyen erős a rajongó táboruk. Szóval, a maradék hét húsz perces részt azóta megnéztem, és tök jó kikapcsolódást nyújtott.

Egykamerás létére számomra nem volt akkora élmény, nem nagyon nevettem fel, csak a szituációkon mosolyogtam. De miről is szól? A Faking It alapszituációja az, hogy két legjobb barátnő a suliban nem épp a legmenőbb, sőt, ám amikor az egyik fiú azt hiszi róluk, hogy járnak, elkezdenek egyre menőbbek lenni. Így a két lány megegyezik, hogy továbbra is tettetni fogják, hogy járnak. Innentől spoileres leszek.
Rate it :

The 100: az első évadról

A The 100 elsőre nem keltette fel a figyelmem, azonban valamikor február környékén, a premier előtt nagyon kedvet kaptam hozzá, így az első részt azonnal megnéztem, ahogy tudtam. Nem volt rossz, de annyira nem fogott meg, hogy hetiben nézzem végig, így csak most sikerült bepótolni az évadot.
Szóval, a The 100 alaptörténete az, hogy a Földet lakhatatlanná teszi egy atomháború, így a túlélők a Bárkán, egy űrállomáson kényszerülnek élni. Itt természetesen szigorú szabályok vannak, hisz az Oxigén-tartalék véges, így a legkisebb bűntettért is halál jár- kirepítik az embert az űrbe-, 18 év alatt azonban csak börtönbe kerülnek. Az atomháború után 97 évvel 100 elítéltet küldenek le titokban a Földre, hogy megnézzék, lakható-e már, hiszen fent már alig van Oxigén.A történet a 100 életébe enged betekintést, de az űrállomáson is nyomon követjük az eseményeket.
Rate it :

Once Upon a Time: a 3. évadról

Emlékszem, amikor elkezdtem nézni a Once Upon a Time-ot, még alig néztem sorozatokat, az ABC nevével először találkoztam életemben, és aztán a második évados premier előtt ástam bele maga jobban ebbe a birodalomba. Az első évad nagyon tetszett, imádtam azt a világot, amit megteremtett, és vártam is a második évados premiert, de amikor eljött, valahogy nem akartam belenézni, majd talán 1 hónap múlva néztem meg a premiert. Valamiért nem jött be annyira, valami kiveszett belőle. Próbálkoztam én, eljutottam a hetedik részig, és azóta annyiban maradt. Viszont a harmadik évados kezdésről hallottam, hogy jó volt, így márciusban megnéztem a premiert, és tényleg nem volt rossz, most, pár napja pedig az egész évadot néztem végig.
Rate it :
 

Search This Blog

TOP
Copyright © 2014. TV Series+ - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose