Amikor először hallottam a Reign-ről, tudtam, vagy legalábbis éreztem/reméltem, hogy ez nekem tetszeni fog, hisz CW-sorozat, annyira nem lőhetnek mellé. A sorozat Stuart Mária (1500-as évek közepe), a skótok királynőjének felemelkedését követi nyomon, akkor, amikor 16 évesen a francia udvarba érkezik, hogy hozzámenjen az ottani trónörököshöz, Francishoz. A történet érdekében pár, történelmileg nem létező személy is jelen van, ilyen például Bash, Francis féltestvére, akivel az elején egy szerelmi háromszög alakul ki. A tovább mögött apróbb spoilerekkel folytatom.
Rate it :





