A The 100 elsőre nem keltette fel a figyelmem, azonban valamikor február környékén, a premier előtt nagyon kedvet kaptam hozzá, így az első részt azonnal megnéztem, ahogy tudtam. Nem volt rossz, de annyira nem fogott meg, hogy hetiben nézzem végig, így csak most sikerült bepótolni az évadot.
Szóval, a The 100 alaptörténete az, hogy a Földet lakhatatlanná teszi egy atomháború, így a túlélők a Bárkán, egy űrállomáson kényszerülnek élni. Itt természetesen szigorú szabályok vannak, hisz az Oxigén-tartalék véges, így a legkisebb bűntettért is halál jár- kirepítik az embert az űrbe-, 18 év alatt azonban csak börtönbe kerülnek. Az atomháború után 97 évvel 100 elítéltet küldenek le titokban a Földre, hogy megnézzék, lakható-e már, hiszen fent már alig van Oxigén.A történet a 100 életébe enged betekintést, de az űrállomáson is nyomon követjük az eseményeket.
Szóval, a The 100 alaptörténete az, hogy a Földet lakhatatlanná teszi egy atomháború, így a túlélők a Bárkán, egy űrállomáson kényszerülnek élni. Itt természetesen szigorú szabályok vannak, hisz az Oxigén-tartalék véges, így a legkisebb bűntettért is halál jár- kirepítik az embert az űrbe-, 18 év alatt azonban csak börtönbe kerülnek. Az atomháború után 97 évvel 100 elítéltet küldenek le titokban a Földre, hogy megnézzék, lakható-e már, hiszen fent már alig van Oxigén.A történet a 100 életébe enged betekintést, de az űrállomáson is nyomon követjük az eseményeket.
Rate it :
