Recent Posts

Legújabb :
Legutóbbi Bejegyzések
View As:
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: epizódkritika. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: epizódkritika. Összes bejegyzés megjelenítése

Chasing Life: véget ért az első évad fele

A Chasing Life már akkor felkeltette a figyelmemet, amikor először hallottam róla, nagyon érdekesnek találtam, hogy egy leukémiás nőről szól egy sorozat, és kíváncsian néztem végig az első részt, de nem igazán fogott meg. Akartam én szeretni, szóval megnéztem a másodikat is, a harmadikat is, de nem. A harmadikra már nem is nagyon figyeltem. Utána abbahagytam, és úgy voltam vele, hogy most már nem nézem. Amikor azonban befejeződtek a nyári részek, újra kíváncsiságot éreztem arra, hogy nézzem. Innentől spoileres leszek.

Rate it :

Pretty Little Liars: Megvolt a 100.rész

Fogalmam sincs miért kezdtem el nézni az epizódot. Már egy hónapja nem néztem Pretty Little Liarst, nem értem miért most jött meg a kedvem hozzá. Aztán, amikor bekapcsoltam a részt, már láttam lelki szemeim előtt, hogy most nagyon rossz dolgokat fogok itt írni a sorozatról, de valahogy nem érzem azt, hogy ezt kellene tennem. Nem volt annyira különleges ez az epizód, de nekem bejött, annak ellenére, hogy az előző részek nagyon nem. Spoileresen folytatom.
Rate it :

Young & Hungry: hét rész után

 A Young & Hungry idén nyáron indult az ABC Family műsorán, és hamar kedvencemmé vált. A sorozat főszerepét Emily Osment alakítja, akit a Hannah Montana óta nagyon bírok- szerencse, hogy még mindig jól áll neki az ilyen sorozat. A karaktere, Gabi jelentkezik egy menő üzletemberhez szakácsi állásra, amit meg is kap- annak ellenére, hogy nem annyira tud főzni. Állandó szerepben láthatjuk még Josh-t, az üzletembert, Elliotot, aki szintén az üzletembernél dolgozik, akárcsak Yolanda, és Sofia is feltűnik minden részben, mint Gabi legjobb barátnője.
Rate it :

The Fosters: 8 rész után a második évad

Amikor tavaly elindult a The Fosters, nagyon vártam, de az első részek egy kicsi csalódást hoztak, azonban az évad vége felé már egész jól helyrerázódott, és szerethető kis sorozat lett belőle. A történet szerint Steg és Lena, egy leszbikus házaspár közösen nevelik 4 örökbefogadott, és 1 vérszerinti (bár csak az egyiknek) gyereküket.  Spoileresen folytatom a tovább mögött.
Rate it :
 

Search This Blog

TOP
Copyright © 2014. TV Series+ - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose