A Chasing Life már akkor felkeltette a figyelmemet, amikor először hallottam róla, nagyon érdekesnek találtam, hogy egy leukémiás nőről szól egy sorozat, és kíváncsian néztem végig az első részt, de nem igazán fogott meg. Akartam én szeretni, szóval megnéztem a másodikat is, a harmadikat is, de nem. A harmadikra már nem is nagyon figyeltem. Utána abbahagytam, és úgy voltam vele, hogy most már nem nézem. Amikor azonban befejeződtek a nyári részek, újra kíváncsiságot éreztem arra, hogy nézzem. Innentől spoileres leszek.Rate it :


