Recent Posts

Legújabb :
Legutóbbi Bejegyzések
View As:
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: 2014/15. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: 2014/15. Összes bejegyzés megjelenítése

2014/15: Selfie

Az A to Z után a Selfie első része is kikerült. Az ABC új sorozata Eliza Dooley-t követi nyomon, aki igazi médiasztár, több ezer követője van Instagramon. De ez nem volt mindig így, régebben elég csúnyácska lány volt, viszont már ezt sikerült levetkőznie, és a kedvességet is hátrahagyta. Azonban egy munkahelyi úton eléggé cikis helyzetbe kerül, és senki nem siet segítségére. Ekkor dönti el, hogy változtat, és megkéri egyik munkatársát, hogy faragjon kedves embert belőle. A műsor erről a folyamatról fog szólni.
Az első percekben nem igazán jött be a Selfie által szállított humor, de miután összeállt a két főszereplő, már sokkal jobban bejött az egész, igaz, akkor se nagyon röhögtem fel, inkább csak mosolyogtam. Remélem, az elején látott undorító-dolog-történt-nevessünk-dolog nem fog folytatódni a többi részben, mert én abból nem kérek, de ha azt a vonalat viszik, amit a végén láttunk, az már sokkal szimpatikusabb.
Eliza karakterét nem sikerült megszeretnem, de gondolom ez nem is volt cél, majd amikor már valamikor, esetleg szimpatikusabb lesz, akkor tudom megszeretni, bár, amikor a szomszédjával és a könyv klubbal volt, egész aranyos és jófej lánynak tűnt.

Az epizód lezárása nagyon tetszett, meg a két főhős közös jeleneteit is nagyon bírtam, meg van közöttük a kémia, pár remélem nem lesz köztük később több, mint barátság, az úgy nem lenne az igazi. Mindenesetre a férfi főszereplő, Henry sokkal szerethetőbb és szimpatikusabb, mint Eliza, akárcsak a munkahelyen a recepciós, Charmonique.
A sorozat stílusa amúgy nagyon bejön, ez az Instagramos-képmutogatós dolog, és az egész sztori nagyon ötletes, de nem tudom mennyire fogják odakint szeretni, mert én ettől a résztől nem lettem nagy rajongó. Egyelőre olyan 6/10, nem hiszem, hogy folytatnám a közeljövőben, de ki tudja. Ha nagy a visszhang a premier után, jó értelemben, akkor gondolom folytatom, de akkor sem biztos. Nagyon kíváncsi vagyok a fogadtatására, érdekes az ötlet, azt meg kell hagyni.

Rate it :

2014/15: A to Z

Elkezdték közzétenni az új sorozatok pilotjait, az első szerencsés pedig az A to Z volt (jó, a The Flash és a Constantine első része véletlenül kikerült, de az más). Az egykamerás szitkomban Andrew és Zelda szerelmi történetét követhetjük nyomon, és ezt a narrátor az első percben a tudtunkra adja. Érdekelt a sorozat, hisz Christian Miliottit nagyon megszerettem a How I Met Your Motherban.
A végeredmény eléggé bejött, az egész koncepció nagyon tetszett, a szereplők közötti kémia is jó volt, az viszont nem tetszett, hogy- az első részben legalábbis- csak egymásnak éltek, alig csináltak mást, és annak ellenére, hogy egy randijuk volt, elég sok veszekedés volt utána, pedig még nem is voltak együtt.
Az egymásra találás a végén kicsit nehézkesen indult, ahogy említettem a sok veszekedés miatt, de aztán
aranyosak voltak, ahogy összejöttek, és a történet is cuki. A továbbiakban remélem, hogy nem ennyire kettejük között fog forogni a világ, a mellékszereplőket is meg kéne ismerni, hisz a főszereplők múltját eléggé jól ismertette a Pilot.
Christian Milioti karaktere amúgy elsőre eléggé unszimpatikus, még kell idő, mire megkedveljem, ugyanis az első részben csak hazudott és megsértődött, nagyjából ebből állt a dolga, ami a jövőben kicsit unalmas lehet, szóval remélem nem viszik tovább.

Ben Feldman karaktere se a legjobb, hiszen ő eléggé nyomulós volt, és ez az "egymásnak lettünk teremtve"-duma eléggé rosszul jön ki egy randi után, amiről a lány elviharzott, és igazából szerintem túl nagy feneket kerítettek ennek az egész ezüst ruha dolognak, de legalább épült valami köré a sztori.
Így belegondolva, voltak hibái a sorozatnak, de ez még az első rész, a legamatőrebb epizód, szóval gondolom jobbak fogják követni, legalább is remélem. Nekem 7/10 volt. Amúgy azt sajnálom, hogy ezzel az "Andrew és Zelda 8 hónapig, 3 hétig, 5 óráig és 1 óráig fognak járni"-dologgal leszűkítették a mozgásterüket, és ezt az időt lehet, hogy még az első évadban elérik. De gondolom utána meg jön az esküvő, és az évadzáró nagy kérdése lehet, hogy szakítanak-e vagy összeházasodnak.

Rate it :
 

Search This Blog

TOP
Copyright © 2014. TV Series+ - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose